Community Based Approach to Local Development
Friday, 11 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

1. Громадська організація «Добробут» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в дитсадку с.Залуква» (перекриття даху, південне крило):
- розбирання покриттів покрівлі з азбестоцементних плиток, черепиці;
- розбирання лат (рештування ) з брусків з прозорами;
- заміна кроквяних ніг із брусів;
- улаштування покладної гідроізоляції в один шар;
- улаштування покрівель шатрових із метало черепиці;
- заміна водостічних труб, колін, відливів і лійок з готових елементів;
- облицювання фронтонів пластиковою вагонкою.
2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
3. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с.Залуква, вул.Галицька, № 13, Дошкільний навчальний заклад теремок с.Залуква, Кузюк Світлана Петрівна. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год., 29 червня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 034-31-30-641