Community Based Approach to Local Development
Thursday, 22 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «Бісеріка Алба» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція покрівлі дитячого садка с.Біла Церква»:реконструкція покрівлі з скатної на шатрову , заміна шиферу на металочерепицю. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: сільська рада, вул.Жовтнева 65а, с. Біла Церква, Рахівський район, Закарпатська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00, 29.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: сільська рада, вул.Жовтнева 65а, с. Біла Церква, Рахівський район, Закарпатська область, зазначеною вище або за телефонами: (03132)30342 або 0972400151