Community Based Approach to Local Development
Monday, 09 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «З любов’ю до дітей» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозбереження шкільних приміщень в загальноосвітній школі І-ІІІ ст. м.Ржищева» - заміна вікон.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: м. Ржищів вул.. Леніна, 22. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00 годин, 20 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: м. Ржищів вул. Леніна, 22 (міська рада) або за телефонами: 2-12-74; 050 163 14 02. Контактна особа: Охріменко Тамара Миколаївна