Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 18 May 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Велимченська громадська організація „Сонечко” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких основних видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт частини приміщення НВК ЗОШ І-ІІІ ступеня-дитячий садочок с.Велимче із впровадженням енергозберігаючих технологій»: заміна покрівлі з асбестоцементних листів на покрівлю з металопрофілю із ремонтом та заміною дерев`яних конструкцій даху, заміна вікон та дверей на енергозберігаючі, мурування стін з цегляної кладки. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 

 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 44164, Волинська область, Ратнівський район, с.Велимче, вул. Центральна, 89 (тел/факс 0 03366 93187). Пропозиції повинні залишатись чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 1 червня 2010 року до 16.00. год., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію та тендерну документацію за адресою або телефоном, зазначеними вище