Community Based Approach to Local Development
Friday, 09 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Орган самоорганізації населення «Сільський комітет села Самолусківці" та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт дитячого садка на 50 місць із заміною даху в с.Самолусківці Гусятинського району»: улаштування покрівель з металочерепиці (640 м2), встановлення віконних блоків із металопластику (83м2), встановлення металопластикових дверних блоків (20,51 м2), встановлення підвіконників (42 шт.), фарбування фасадів 313 м2. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Гусятинський район, с.Самолусківці, сільська рада (контактна особа Козак Ганна Василівна). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 19.07.10р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 03557 6-36-23, 8 099 0315 311