Community Based Approach to Local Development
Thursday, 15 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

 Агенція місцевого розвитку села Арламівська Воля" та Проект "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" запрошують будівельні організації з відповідними ліцензіями надати запечатані цінові пропозиції для виконання наступних видів робіт в межах мікропроекту "Впровадження енергозберігаючих технологій у Арламівськоволянській СЗШ І-ІІ ст. (капітальний ремонт школи) в селі Арламівська Воля Мостиського району Львівської області":
- заміна шиферу на металопрофіль;
- влаштування водостічних труб;
- заміна даху;
- загально-будівельні роботи (заміна вікон та дверей, влаштування зовнішніх і внутрішніх підвіконників).
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об"єктах подібного рівня складності.
Тендерну документацію можна безкоштовно отримати  за адресою: Львівська область, Мостиський район, село Арламівська Воля, вул.Центральна 231 (приміщення сільської ради).
Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 днів з дати розкриття тендерних пропозицій і повинні бути в запечатому вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 10.00 год. 27.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, подані після встановленого терміну не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном  03223427139 - Ілечко Іван, голова ОГ "Агенція місцевого розвитку села Арламівська Воля