Community Based Approach to Local Development
Monday, 16 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Об’єднання громадян «Лозоватка» с. Лозоватка, Шполянського району, Черкаської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Впровадження енергозберігаючих технологій у школі с. Лозоватка» : заміна вікон та дверей на енергозберігаючі. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Лозоватська сільська рада , с. Лозоватка, Шполянського району, Черкаської області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж , 1 вересня 2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0677969860 Бойко Станіслав Миколайович