Community Based Approach to Local Development
Thursday, 26 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Жива Вода» с.Білошицька Слобода, Корюківського району, Чернігівської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують постачальні організації з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для придбання таких будівельних матеріалів у межах Мікропроекту «Реконструкція водопровідної мережі в с. Білошицька Слобода, Корюківського району, Чернігівської області»: 1.Труби водопровідні поліетиленові діаметром 90,40, 25 мм., насос водяний (типу ЄЦВ-6-10-110) та інші матеріали. Постачальники повинні мати досвід постачання будівельних матеріалів на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Білошицько-слобідська сільська рада, Корюківського району, Чернігівської обл. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 16.00 год., 31.08.2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені постачальники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: 04657-27-118