Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 14 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

 Організація громади Великоолександрівська неприбуткова громадська організація „Оберіг”  та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для використання таких видів робіт у межах мікропроекту „Поліпшення енергозбереження шкільних приміщень будівлі школи в селі Великоолександрівка” шляхом заміни вікон. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 

 Тендерну документацію можно безкоштовно отримати за такою адресою: 52610 Дніпропетровська область,

    Васильківський район,     с. Великоолександрівка,     вул. Леніна, буд.32.

 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60(шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 12 год 23 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і не повертаються учаснику тендеру нерозкритими.

   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою , зазначеною вище або за телефоном (05639)9-81-67