Community Based Approach to Local Development
Thursday, 19 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Вересня» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт приміщення ФАПу с.Димарка»: ремонт підлоги та покрівлі, системи опалювання та освітлення, сантехнічні роботи. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Київська обл.. Іванківський р-н, с. Рудня-Левківська вул.. Кірова 44. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12.00 годин, 3 вересня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Київська обл.. Іванківський р-н, с. Рудня-Левківська вул.. Кірова 44 або за телефонами: 098 905 88 25