Community Based Approach to Local Development
Thursday, 10 December 2009

Запрошення до участі в конкурсі

1.     Організація громади «Затишок »  та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту "Тепло в дитсадок - здорова нація (заміна вікон, дверей, парового опалення)"
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2.     Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Одеська область. Савранський район, смт. Саврань, вул. Леніна, 9.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 24 грудня 2009 року, 15 години, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
3.     Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  3-11-13 або 0964278688