Community Based Approach to Local Development
Friday, 19 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.                Організація громади «Вікторія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядчиків з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Стовп’яги», що фінансується Програмою Європейського Союзу «Тасіs» для України:

-         монтаж світильників з кронштейнами та підвішування проводів на залізобетонні опори;

-         монтаж увідно-розподільчих пристроїв.

 

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2.                Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: село Стовп’яги Переяслав-Хмельницького району Київської області
вул. Дружби, 24, приміщення сільської ради. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 06 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасником тендеру нерозкритими.

3.                Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефонами: 04567-2-64-40, 067-424-83-40; 04567-2-31-61.