Community Based Approach to Local Development
Friday, 10 July 2009

Запрошення до участі у Конкурсі

1. Організація громади «Вікторія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в ЗОШ І-ІІІ ступеня села Гряди Іваничівського району Волинської області»:

закупівля вікон металопластикових , а також роботи по демонтажу старих вікон та монтажу нових у кількості 36 штук.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою  адресою: Волинська область Іваничівський район село Гряди вул. Лесі Українки 4 а.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 1000, 27 липня 2009, після чого об 1100 27 липня вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Тендерні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою Волинська область Іваничівський район село Гряди вул. Лесі Українки, 4 а  або за телефонами: 8-096-387-89-39.