Community Based Approach to Local Development
Thursday, 22 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Корчівська громадська організація «Фортуна» та Програма розвитку ООН ( Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі Корчівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з метою здійснення енергозберігаючих заходів»: демонтаж покриття покрівлі з хвилястих азбестових листів та влаштування покритя з ондуліну. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

   Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 31031, с. Корчівка, вул. Центральна 2 А, Красилівського району, Хмельницької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 15 днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 15 години 12 травня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

   Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном 9-77-38, 097-6605443