Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 12 May 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади Великоолександрівська неприбуткова громадська організація „Оберіг”  та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для використання таких видів робіт у межах мікропроекту „Поліпшення енергозбереження шкільних приміщень будівлі школи в селі Великоолександрівка” шляхом заміни вікон. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

  Тендерну документацію можно безкоштовно отримати за такою адресою: 52610 Дніпропетровська область, Васильківський район, с.Великоолександрівка, вул.Леніна, буд.32.

 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60(шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 10 год 21 травня 2010 року, після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і не повертаються учаснику тендеру нерозкритими.

 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою , зазначеною вище або за телефоном (05639)9-81-67