Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 16 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1.  Організація громади «Чмирівський світанок» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи /ремонт покрівлі/ в ДНЗ «Топольок» с. Чмирівка Старобільського району Луганської області »:розбір покрівлі, заміна покриття на металочерепицю, утеплення горищного перекриття та обробка дерев’яних конструкцій антисептичними та вогнезахисними матеріалами. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Запорізька,13

с. Чмирівка Старобільського району Луганської області . Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09-00   07 квітня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або на сайтах www.cba.org.ua та www.stb.loga.gov.ua, а також за телефонами (06461)97354, 0993368785