Community Based Approach to Local Development
Monday, 22 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади Боровицька громадька організація «Родина» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання Ремонту спортивного залу школи с. Боровиця (заміна вікон),  Чигиринського району Черкаської області у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с Боровиця» Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:  Боровицький навчально-виховний комплекс, с. Боровиця, Чигиринський район. Черкаська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж  через 15 днів з дня виходу даної публікації (або 2 квітня 2010 року), після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: директор школи Наконечнюк Віктор Васильович
контактний тел – 8 067 2255463