Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Майбутнє Нижніх Реміт» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту « Капітальний ремонт фельдшерсько-акушерського пункту (ФАП) с. Н. Ремети ».
Перелік основних видів робіт:
- Капітальний ремонт даху будівлі.

 Підрядники повинні мати ліцензію та досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Берегівський район, с. Н. Ремети, вул. Центральна, 27, сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 11 години київського часу, 16 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: Контактний телефон: (03141) 4-29-83, +380505467821