Community Based Approach to Local Development
Thursday, 29 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Мислятин-Євродім» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в дитячому садку с.Мислятин»: заміна вікон, дверей, загальнобудівельні роботи по теплогенераторній, газопостачання теплогенераторної, електропостачання та сигналізація загазованості, теплопостачання (внутрішні та зовнішні мережі), водопостачання (внутрішні мережі) в дитячому садку с.Мислятин. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:
с.Мислятин, вул..Горинська 21а, Мислятинська сільська рада Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 13 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефоном: 067 4026241 (Довбиш Іван Анатолійович).