Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 27 April 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1. Громадська організація «Рідний наш край» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Пустоварівка»: встановлення енергозберігаючих віконних блоків з металопластику – 68 шт.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Сквирський район, с. Пустоварівка, вул. Ватутіна, 18а, тел. 2-21-45.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 09.00 год. 12 травня 2010 року. Пропозиції  будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру 12 травня 2010 року о 12.00 год. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Сквирський район, с. Пустоварівка, вул. Ватутіна, 18а, тел. 2-21-45.