Community Based Approach to Local Development
Friday, 23 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Організація громади «Кошелівська спілка розвитку» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Реконструкція мережі вуличного освітлення с. Кошельово»:

- установлення залізобетонних опор (стояків), - монтаж розподільчого щита з автоматичними вимикачами,

- встановлення світильників люмінесцентних та супутнього обладнання,

- влаштування лічильника трифазного та автоматичного вимикача.

  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності, наявність коштів, обладнання і працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід.

  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Мічуріна, 20, с. Кошельово, Хустський район, Закарпатська область, 90413. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год., 18.05.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 0989068124