Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 25 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Громадська організація Марківського району «Надія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт покрівлі Марківської гімназії». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: смт. Марківка, пл.Жовтнева 21, у відповідальної особи Шклябій Валентини Володимирівни. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09.00 ,  17.12.2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.Засідання тендерного комітету відбудеться 17.1109 о 09.00 в приміщенні Марківської гімназії за адресою: Луганська обл., смт.Марківса, вул.Леніна, б.31.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: смт.Марківка, вул.Леніна, к. 208 (Цовма Олена Олександрівна) та за телефонами: 0667253535 (Вікторія Іванівна). (06464)91099 (Олена Олександрівна)