Community Based Approach to Local Development
Monday, 07 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

1. Організація громади “Білопільчанка” та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Енергозбереження в Центрі громади с. Білопіль»: заміна вікон на метало-пластикові — 3шт., заміна дверей на металеві — 2шт., ремонт внутрішнього приміщення (стіни, стеля, підлога) — близько 154кв.м., електромонтажні роботи (внутрішня проводка та встановлення опалювальних конвекторів).
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Білопіль, вул. Леніна, 37а, клуб. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00, 29 червня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою , зазначеною вище, або за телефонами: (03840) 2-22-94, 096-731-39-42 (Оксана Никончук)