Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Туряночка» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція покрівлі будівлі Тур’я – Бистрянського дитячого навчального закладу (з використанням енергозберігаючих технологій)»:
- розбирання покриття покрівель, решетування, поясків, сандриків, жолобів, відливів, звисів тощо,
- улаштування покрівель двосхилих із
металочерепиці,
- виготовлення та установлення крокв,
- улаштування розжолобків, снігозатримувачів.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул. Духновича, 64, с. Тур’я – Бистра, Перечинський район, Закарпатська область. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 16.00год., 17.08.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: +380314577593