Community Based Approach to Local Development
Friday, 12 February 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади ГКК ОСББ «Сосна-Клесів» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт каналізаційних мереж мікрорайону "Сосна-Клесів"»: прокладення напірного каналізаційного колектора з поліетиленових труб діаметром 100 мм, відкачка від КНС №3 до КНС №1, відкачка приміщення КНС №3, обладнання технологічним обладнанням, відновлення дворової і внутрішньо будинкової системи водовідведення. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:

Рівненська область, Сарненський район, смт, Клесів вул., Леніна,10

3.   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год, 11.03.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (03655)50350, (03655)50809