Community Based Approach to Local Development
Friday, 13 November 2009

Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «Агенція розвитку територіальної громади «Вишенька» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання роботи в межах Мікропроекту «Шкільний автобус» (придбання автобуса). Підрядники повинні мати досвід купівлі - продажу автомобільного транспорту.

2. Тендерну Документацію можна отримати за адресою: вул. Колгоспна19, с.Вишенька, Хмільницького району, Вінницької області, поштовий інд.22022.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 15 днів з дати розкриття Конкурсних Пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12 годин 24.11.2009 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру не розкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище, або за телефонами (04338) 34231, (098) 5904505