Community Based Approach to Local Development
Thursday, 26 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Мрія 2008» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників та підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Ремонт та дооснащення ФАПу в с. Андріївки» :

- придбання медичного обладнання (разом 29 позицій, у відповідності з погодженим переліком).

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою : Житомирська область Червоноармійський район село Андріївка вулиця Леніна, 11. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 17.00, 18 вересня 2010, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою : Житомирська область Червоноармійський район село Андріївка вулиця Леніна, 11, або за телефонами: 096-76-96-792