Community Based Approach to Local Development
Thursday, 22 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Лужанка» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Капітальний ремонт приміщень дошкільного навчального закладу  села Голубине з метою енергозбереження»: демонтаж та мурування внутрішньої стіни, улаштування дерев’яних підлог, теплих підлог та підлог з керамічної плитки, заміна дверей і монтаж холодного та гарячого водопостачання. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Голубине, 365, Свалявський район, Закарпатська область, 89320. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00 год., 11.05.2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою,  зазначеною вище або за телефонами: (03133)63264, 0505324605