Community Based Approach to Local Development
Thursday, 05 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Благодійний фонд Бене» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту « Капітальний ремонт амбулаторії (АЗПСМ) с. Бене ».
Перелік основних видів робіт:
- Капітальний ремонт даху будівлі.

 Підрядники повинні мати ліцензію та досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Берегівський район, с. Бене, вул. Ф. Раковці, 65, сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 14 години київського часу, 16 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: Контактний телефон: (03141) 4-23-12, +380950029781