Community Based Approach to Local Development
Friday, 05 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

1. Благодійна організація “Піклувальна рада Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів “Сила громади” та Програма розвитку ООН ( Проект “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту “Заміна вікон у Петрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів”: демонтаж віконних коробок в кам’яних стінах з відбиванням штукатурки в укосах – 50 штук; установлення віконних блоків із металопластику в кам’яних стінах, площа прорізу більше 3 м2– 200м2; віконні блоки з металопластику (комплектна поставка) – 200 м2; піна монтажна – 50 мілілітрів; кріплення – 160 штук.

         Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 

2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: вул.Незалежності,1, с.Петрів, Тлумацького району. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж   1200 год. 08 квітня 2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

  3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: тел.5-18-40, 0673448553 - Кушнір Михайло Федорович, голова Петрівської сільської ради, тел. 5-18-16 – Недоляк Василь Павлович, директор школи