Community Based Approach to Local Development
Monday, 15 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Пролісок» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Покращення медичного обслуговування села Зелена Діброва шляхом будівництва нового ФАПу.»: закупка будівельних матеріалів та обладнання для внутрішнього опорядження. Підрядники повинні мати досвід роботи  подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 34042, Рівненська область, Зарічненський район, с.Дібрівськ.

. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год, 11.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8(03632) 3-62-34, (050) 338-60-14