Community Based Approach to Local Development
Friday, 09 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Громадська організація «Відродимо Гадинківці» с.Гадинківці" та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт по заміні дерев’яних вікон і дверей на метало пластикові в ЗОШ І-ІІ ст..с. Гадинківці Гусятинського району»: встановлення віконних блоків із металопластику (330 м2), встановлення металопластикових дверних блоків (22 м2), встановлення підвіконників (167 м2). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Гусятинський район, с.Гадинківці, загальноосвітня школа І-ІІ ст., (контактна особа Білик Любов Василівна). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.30 год., 19.07.10р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 096 460 95 42, 8 099 0315 311