Community Based Approach to Local Development
Monday, 26 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

Організація громади «Скалка» с.Новоселиця та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати   запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція Новоселицької ЗОШ І-ІІ ступенів»:

- демонтаж вікон, дверей; - встановлення вікон та дверей;

- ремонт фасаду.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного рівня складності.

    Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Закарпатська область, Перечинський р–н, с. Новоселиця, вул. Центральна, 102,Новоселицька ЗОШ І–ІІ ступенів.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60(шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і в запечатаному вигляді мають бути доставлені за вищезгаданою адресою не пізніше ніж о 15.00 год. 14 травня 2010р., після чого вони будуть розкриті в присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

    Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище, або за телефоном: (03145) 52-271