Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 25 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Марківська районна організація «Місцевий розвиток»» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт Курячівської ЗОШ І-ІІ ступенів. Заміна вікон ан енергозберігаючі». Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: Луганська обл., Марківський район, с.Курячівка, пл.Радянська, 1-Б, у відповідальної особи Таранова Світлани Семенівни. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09.00 ,  17.12.2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Засідання тендерного комітету відбудеться 17.1109 о 12.00 в приміщенні Курячівської школи за адресою: Луганська обл., Марківський р-н, пл.Радянська. б.1.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: смт.Марківка, вул.Леніна, к. 208 (Цовма Олена Олександрівна) та за моб.тел.:  0999090355(Світлана Семенівна), 0993225292 (Олена Олександрівна)