Community Based Approach to Local Development
Thursday, 19 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Агенція місцевого розвитку с. Тамановичі (Мостиський район, Львівська область) та програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують місцевих підрядників з доброю репутацією подати запечатані цінові пропозиції для виконання наступних ремонтно – будівельних робіт у межах мікропроекту «Реконструкція ФАПу в с. Тамановичі»: ремонт стін та перегородок; заміна вікон та дверей; влаштування покрівлі; влаштування електроопалення; малярні та штукатурні роботи; влаштування підлоги; влаштування водопроводу та каналізації.
Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно – будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати в с. Тамановичі (магазин). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 10:00 год. 07 вересня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру не розкритими.
Зацікавлені учасники можуть отримати додаткову інформацію за телефонами: 6-32-40 та 0962121432