Community Based Approach to Local Development
Monday, 02 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Довіра -1» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Ремонт амбулаторії с. Студениця» :
А) Ремонт покрівлі площею 746,8 м2;
Б) Ремонт кабінету функціональної діагностики (заміна електропроводки, ремонт стін, стель, підлоги
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Житомирська область Коростишівський район село Студениця вул. Центральна, 15-а. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00, 23 серпня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою Житомирська область Коростишівський район село Студениця вул. Центральна, 15-а або за телефонами: 067-591-25-68