Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 15 June 2010

Запрошення до участі у конкурсі

1. Організація громади «Надія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Заміна вікон та дверей в дошкільному навчальному закладі «Пролісок» с. Плесна»: заміна вікон на металопластикові – 54 шт., заміна дверей на металеві – 9 штук, .заміна міжкімнатних дверей на металопластикові – 8 шт., Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
2. Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Плесна, Шепетівського району, вул. Леніна , 7, дитячий садок. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10.00, 6 липня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою вище або за телефонами: (03840) 2-51-79 , 097-64-67-255 (Валентина Гарбар)