Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 22 September 2009

Запрошення до участі у Конкурсі

Організація громади «Громадська організація с.Іванівка «Мрія» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Капітальний ремонт по заміні дерев’яних вікон і дверей на металопластикові в Іванівській ЗОШ І-ІІІ ступенів»: встановлення віконних блоків із металопластику (204 м2), встановлення дверних блоків (2,7 м2). Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Підволочиський район, с.Іванівка, сільська рада. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11.00 год., 07.10.2009р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8 (03543) 2-64-31, 8 099 0315 311.