Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 24 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

 Боровицька Організація громади» «Родина» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт по демонтажу та встановленню металопластикових вікон у НВК с. Боровиця Черкаської області у межах Мікропроекту «Впровадження енергозберігаючих технологій у школі» Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою:  Боровицький навчально- виховний комплекс кабінет директора школи у с. Боровиця Чигиринського району. Черкаської області.   Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж   3.04.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефонами: 04730 91341, 0672255463 Наконечнюк Віктор Васильович