Community Based Approach to Local Development
Friday, 12 February 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Наше майбутнє» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Поточний ремонт ФАПу с. Більськ»: загальнобудівельні та сантехнічні роботи. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних та сантехнічних робіт на  об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 34231, Рівненська область, Рокитнівський район, с.Блажево, вул Центральна,7.

 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 14.00 год, 09.03.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: 8(03635) 2-39-64, 34 -2-29