Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 23 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

           ГО „Іванівський центр місцевого розвитку” та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток орієнтований на громаду”) запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту „Реконструкція вуличного освітлення с. Іванівка”. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно - будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
           Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 09412, Київська область, Ставищенський район, село Іванівка, вулиця сім’ї Клименків, 60, ГО „Іванівський центр місцевого розвитку”. Пропозиції залишаються чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж о 16-00 год. 29.03.2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за вище вказаною адресою та телефонами 0456423222 , 0456423238