Community Based Approach to Local Development
Friday, 20 August 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Надія Високого» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників та підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція вуличного освітлення в с. Високе» :

-демонтаж, установлення та придбання світильників – 160 одиниць;
- закупівля та монтаж кронштейнів для світильників – 160 одиниць;
- придбання та монтаж ламп – 320 одиниць;
- придбання та монтаж лічильника – 1 одиниця;
- придбання проводів з алюмінієвих дротів – 350 мм2;
- придбання трубки полівінілхлоридної – 150 м.

 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою : Житомирська область Черняхівський район село Високе вулиця Чеська,46. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 10.00, 14 вересня, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою : Житомирська область Черняхівський район село Високе вулиця Чеська,46, або за телефонами: 067-417-32-37