Community Based Approach to Local Development
Monday, 31 May 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація Дружба – 2009” та Програма розвитку ООН (Проект „Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту „Заміна вікон та дверей в Федорівській ЗОШ І?ІІІ ступенів на металопластикові, з метою здійснення енергозберігаючих заходів”.Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: 31013 с.Федорівка, вул.Шкільна 1, Красилівського району, Хмельницької області. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 30 (тридцяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15:00 год., 15червня 2010р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

3. Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (097)4758115