Community Based Approach to Local Development
Friday, 30 April 2010

Запрошення до участі у конкурсі

  Організація громади «Турбота - Пулини» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників та підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання робіт у межах Мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в дитячому садочку смт Червоноармійськ» :

 - демонтаж, придбання, установка вікон металопластикових – 75 м2;

- демонтаж, придбання та установка дверей – 8 м2;

- роботи по ремонту штукатурки укосів, їх фарбування – 40 м2 ;

 

  Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою : Житомирська область смт Червоноармійськ вул. Орджонікідзе, 92 Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 10.00, 24 травня 2010 року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою : Житомирська область смт Червоноармійськ вулиця Орджонікідзе, 92, або за телефонами: 04131-31-6-72