Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 25 November 2009

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «Кабичівська сільська організація «Відродження»»  Марківського району Луганської області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для закупівлі автобусу для підвезення дітей до шкіл: Кабичівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Веселівскьої ЗОШ І-ІІ ступенів , які знаходяться на території Кабичівської сільської ради у межах Мікропроекту «Придбання шкільного автобусу для підвозу учнів» . Підприємства та організації, що будуть подавати свої пропозиції на конкурс (конкурсанти) повинні мати досвід продаж автобусів для шкіл.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за адресою: с.Кабичівка, вул.Леніна, буд.38, у відповідальної особи Тарабановського Сергія Миколайовича. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 09.00 ,  15.12.2009, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Засідання тендерного комітету відбудеться 15.11.09 о 9.00 в приміщені Кабичівської школи за адресою: Луганська обл., Марківський р-н, с.Кабичівка, вул.Леніна, б.118.  Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені  підприємства та організації можуть отримати додаткову інформацію за адресою: с.Кабичівка, вул.Леніна, буд.38 (Тарабановський Сергій Миколайович) за тел.0956194200 та в смт.Марківка, вул.Леніна, к. 208 (Цовма Олена Олександрівна) та за телефоном (06464)91099