Community Based Approach to Local Development
Tuesday, 16 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади «За майбутнє» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих постачальників та підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання  робіт у межах Мікропроекту «Ремонт ФП с. Горіхове» :

1)    Ремонт підлоги, площею 101 м2;

2)    Утеплення перекриттів мінеральною ватою.

3)    Внутрішній ремонт стель (облицювання вагонкою), площею 101,8 м2;

4)    Внутрішній ремонт стін (облаштування стін гіпсокартоном, облицювання стін вагонкою, штукатурення стін.

5)    Ремонт підлоги (улаштування основи із УСБ плит, улаштування покриття з лінолеуму).

6)    Улаштування електричних обігрівачів – 5 одиниць.

7)    Придбання та встановлення блоків дверних – 2 одиниці.

8)    Роботи по улаштуванню ганку, відмощення, пандусу.

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою : Житомирська область Коростишівський район село Горіхове. Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж до 17.00, 4 квітня 2010 р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою : Житомирська область Коростишівський  район село Горіхове або за телефонами: 097-77-444-20