Community Based Approach to Local Development
Thursday, 25 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Громадська організація «Роставиця» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах мікропроекту «Енергозберігаючі заходи в школі с. Чубинці»: встановлення віконних блоків з металопластику, встановлення дверних блоків.  Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Сквирський район, с. Чубинці, вул. Шкільна, 1, тел. 2-27-45.  Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше 09.00 год. 08 квітня 2010 року. Пропозиції  будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру 08 квітня 2010 року о 10.00 год. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою: Київська обл., Сквирський район, с. Чубинці, вул. Шкільна, 1, тел. (04568) 2-27-45.