Community Based Approach to Local Development
Thursday, 29 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Громадська організація «Вікторія» Єлизаветівської сільської ради Приморського району Запорізької області та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток , орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для закупівлі автобуса у межах Мікропроекту «Придбання шкільного автобуса для підвезення учнів з селища Єлизаветівка, села Підгірне до місця навчання в Єлизаветівській ЗОШ І-ІІІ ступенів».
 Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за адресою: 72130, вул.. Леніна будинок 8, село Єлизаветівка, Приморський район, Запорізька область.
Пропозиції залишаються чинними упродовж 45 (сорока пяти) днів з дати відкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищевказаною адресою не пізніше 18 серпня 2010 09:00год., після чого вони будуть розкриті в присутності учасників тендеру. Конкурсні пропозиції , надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою , зазначеною вище або за телефонами : (06137) 7-17-83