Community Based Approach to Local Development
Wednesday, 14 July 2010

Запрошення до участі у конкурсі

 Організація громади «Регіональна агенція розвитку Домажирської сільської ради» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту «Реконструкція водопровідної мережі с.Домажир”: реконструкція водогону; встановлення пожежних гідрантів та водозабірних колонок. Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.
 Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Львівська область, Яворівський район, с.Домажир, вул. Широка,3 (Домажирська сільська рада). Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10-00, 29 липня 2010р, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.
 Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами: (259) 35-331, 35-317