Community Based Approach to Local Development
Monday, 15 March 2010

Запрошення до участі в конкурсі

Організація громади „Добробут 2009” та Програма розвитку ООН ( Проект „ Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” ) цією об’явою запрошують ліцензованих підрядників з доброю репутацією надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт у межах Мікропроекту „Енергозберігаючі заходи в дитсадку с. Гейсиха”:

-          поточний ремонт ВРП та влаштування 3-х зонного вузла обліку електроенергії;

-          влаштування системи електроопалення дитячого садка;

-          закупівля та встановлення металопластикових віконних блоків.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

     Тендерну документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: с. Гейсиха Ставищенський район Київська область вул. Радянська 48. Пропозиції повинні залишатися  чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 15.00 годин, 27 березня 2010року, після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні Пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими.

      Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою, зазначеною вище або за телефонами:  04564-2-35-36           ГО „Добробут 2009”